Karnawałowy zawrót głowy.

Czy tam: postanowienia noworoczne.

Się dzieje.

Żeby marazm odpędzić i stare kości trochę rozruszać, trzeba zmian trochę w życiu wprowadzić.

Głównym źródłem zarobku i co za tym idzie rzeczą pochłaniającą najwięcej czasu pozostają sprawy 'okołokamarowe’ (www.kamar-cnc.pl) – czyli 'hobbistyczne’ maszynki CNC robiące niehobbistyczne rzeczy, ich 'okablowanie’ i programowanie.

ArtGabi czyli nasza stara (działająca od 1998 roku) firma od 'internetów’ najprawdopodobniej zakończy działalność w 2015. Zleceń na wykonanie stron i aplikacji nie bierzemy już od dłuższego czasu – przejadło nam się. Zostało tylko kilka witryn którymi się opiekujemy – ale można to robić pod nowym szyldem 🙂

FGoodGames. Założone 01.01.2010 pod wpływem impulsu 'Indie game development studio’ 🙂 zabawa przednia i coś co nas teraz naprawdę kręci. Ale bałagan totalny – Google płaci mi, AppStore Mariuszowi, część pluginów kupione na Muha.pl, część na ArtGabi, na AppStore figurujemy jako „Muha – firma prywatna”. No jeden wielki mętlik. Do tego dochodzą nas słuchy, że F..eryGoodGames w USA wcale nie brzmi tak 'dowciapnie’ jak u nas.
Przez chwilę mieliśmy zostać swojską wierzbą czyli salix-l.pl ale któregoś pięknego poranka trafił we mnie okruch natchnienia i zostaliśmy TunaAndAHalf 🙂

Przestawiamy konta, zamykamy stare firmy, łączymy Muhę z ArtGabi i odpalamy tunaandahalf.com i taah.pl. Prywatne wynurzenia Meny będą lądowały na monmetier.pl, Mariuszowe na czterywymiary.pl, a moje tu.

Aaaa, i oczywiście corocznie-noworocznie postanawiam, że będę publikował przynajmniej jeden wpis w tygodniu. A co.

Aaaa2, i jeszcze mam zamiar uczestniczyć w OneGameAMonth. Zobaczymy.

Pomyślności!